Hakkımızda

Tepe Kız Öğrenci Yurdu Avcılar

Tepe Kız Öğrenci Yurdu Avcılar

 

Hedefleriniz doğrultusunda elde ettiğiniz başarınızı ve bu zorlu yolda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan aileleriniz ile yarınlarınıza ışık tutan öğretmenlerinizi kutlarız.

Özel Tepe Öğrenci yurdu İstanbul/Avcılarda bulunan şubemiz ile modern, hijyenik, konforlu ve aile sıcaklığının olduğu bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktadır.

Aydınlık yarınlarınıza adım atacağınız eğitim hayatınızda başarılar diliyoruz.

MİSYONUMUZ

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk´ün ilke ve inkılapları doğrultusunda çağdaş yönetim anlayışı ile öğrencilerimize bu meşhakatli yolda ailelerinin eksikliğini hissettirmeden güler yüzümüzle konforlu, huzurlu ve güvenli bir ortamda başarılarına katkıda bulunmaktır.

Bu prensip ve fikirleri esas alan Tepe Kız Öğrenci Yurdu sektöründe lider olmayı hedefleyerek, eğitim hayatınızdaki konaklama ve iaşe ihtiyacınızı beklentilerinizin üzerinde karşılamak amacıyla kurulmuştur.

İstanbul Avcılar'ın En Gözde Kız Yurdu

En Geniş, konforlu ve ferah odalarımzda kız öğrencilerimiz ağırlamaktayız. 1,2,3 ve 4 kişilik oda seçeneklerimizle hem bütçenize hem de konforunuza uygun oda seçeneklrimiz ile İstanbul Avcılar'ın En Gözde Kız Yurduyuz.

İstanbul Avcılar'ın En Merkezi Konumu

Öğrenci Evimiz Gelişim Üniversitesi ve Metrobüse 500 metre mesafededir.